Zamiast centralnego ogrzewania – montaż kominków

O kominku marzy wielu właścicieli domków jednorodzinnych – posiada nie tylko funkcje użytkowe, ale również podkreśla przytulny wystrój wnętrza. Jakie modele są obecnie najczęściej kupowane? Poznajmy najnowsze trendy.

Montaż kominków – w stylu skandynawskim lub eklektycznym

Zaciszne wnętrza utrzymane w klasycznym stylu są bardzo popularne już od kilku sezonów. Trendy te znakomicie widać także w branży kominków. W tym roku najbardziej popularne są kominki z obudowami zrobionymi z piaskowca i marmuru patynowanego, które świetnie pasują do pomieszczeń w stylu skandynawskim, vintage, jak również nowoczesnym. Na pewno znajdziesz idealną obudowę – niezależnie od tego jak masz urządzone mieszkanie. Ciepła kolorystyka kominków zrobionych z kamienia powoduje, że są one najbardziej ponadczasowym wyborem, jakiego możesz dokonać. Naturalne materiały prezentują się niesamowicie szlachetnie i tworzą przytulny charakter wnętrza.

Montaż kominków – spełnij swoje marzenia

Oprócz funkcji estetycznej, kominek ma też ważne walory funkcjonalne. Przede wszystkim zapewnia ciepło w pomieszczeniu, a specjalny mechanizm może zastąpić piec c.o. Obudowy zrobione z marmuru wytrzymują ekstremalną temperaturę oraz wszelkie stłuczenia mechaniczne. Przy dobrej konserwacji kominek jest tak naprawdę niezniszczalny. Marzysz o spędzaniu zimowych wieczorów przy kominku z ukochaną osobą? Obecnie szybko znajdziesz fachowców specjalizujących się w dystrybucji oraz zakładaniu kominków. Specjaliści dostosują typ kominka do Twoich oczekiwań, a także uwzględnią układ przewodów kominowych w budynku. A może masz własną wizję tego, jak powinien wyglądać kominek w Twoim mieszkaniu? Spora liczba przedsiębiorstw umożliwia zaprojektowanie ich na specjalną prośbę klienta. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz wybierz wyjątkową obudowę!