Zajęcia dla dwulatków – oferta klubokawiarni

Rozwijanie zainteresowań dziecka należy rozpocząć jak najwcześniej – pedagodzy podkreślają, że już kilkulatki mają predyspozycje np. do nauki języków. Chcesz wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim maluchu? Zdecyduj się na zajęcia dodatkowe – one pomogą mu rozwinąć skrzydła!

Zajęcia dla dwulatków – wyobraźnia przestrzenna i kreatywność

Zajęcia dla dzieci to niezwykle popularna forma urozmaicenia wolnego czasu – doskonale wspierają kreatywność, sprzyjają procesowi socjalizacji, uczą i bawią! Obecnie oferta zajęć dla dzieci jest niezwykle obszerna, a rodzice mogą zapisać pociechy na przeróżne zajęcia. Maluchy mają szansę uczestniczyć w warsztatach rozwijających 3 poziomy zdolności – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Wiele ośrodków prowadzi miejsca, w których dzieci mogą nie tylko miło spędzić czas, ale też poznać rówieśników. W takich klubikach odbywają się koncerty, można także urządzić urodziny. Wykwalifikowana kadra opiekunów gwarantuje dzieciom pełne bezpieczeństwo oraz zajęcia na najwyższym poziomie.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – rytmiczanki i wyliczanki

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim dziecku? Tego typu zajęcia dla dzieci obejmują zarówno ćwiczenia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem ukulele, klarnetu lub bongosów, jak i naukę repertuaru piosenek. Rytmiczanki oraz wyliczanki znakomicie wpływają na wyobraźnię dziecka oraz prawidłowe odbieranie bodźców. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu są także zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pójścia do przedszkola – dzięki temu mogą rozwijać więzi społeczne.