Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Poznaj więcej szczegółów o wymianie szybki iPhone 6 Plus.

Laptopy, tablety i telefony stały się integralnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, wobec tego nabywając te akcesoria z reguły wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją szczycą się od dawna produkty firmy Apple, które mimo swojej dość wysokiej ceny w zestawieniu z urządzeniami innych marek, co roku zdobywają sobie miliony kolejnych klientów. Lecz nawet sprzęt wysokiej klasy może stracić swoje właściwości albo zostać uszkodzony w wyniku intensywnego używania. Ale nie oznacza to, iż ot tak należy zamienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Serwis iPhone Warszawa – eksperci od wymiany szybki i zalanych telefonów

Kto miał produkty Apple przekonał się, że te urządzenia pracują bez szwanku przez lata, jakkolwiek nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa codziennie dostaje prośby o wymianę baterii, która z upływem czasu słabo się ładuje, wymianę szybki tylnej i przedniej, zbitych na skutek upadku telefonu z dużej wysokości, a także wymianę pozostałych delikatnych podzespołów jak niedziałający przycisk HOME bądź zepsuty układ U2. Fachowcy serwisu niosą pomoc też w przypadku zalania telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego utraconych danych.

Serwis iPhone Warszawa – naprawa smartfonów nowej i starej generacji

Póki telefon jest na gwarancji sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych producenta. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że eliminacja nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie wydatki, na które wiele osób nie stać. Całe szczęście na terenie całej Polski, zwłaszcza w większych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkuletnią praktyką nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę telefonów tej marki zarówno starej, jak i nowej generacji, wyprodukowanych na przestrzeni ostatnich 10 lat, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości dostarczyć smartfona do punktu samemu, poszukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasza lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555