Wdrożenia Business Intelligence

Business Inteligence jest procesem przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą zysk i pozwalają uzyskać głębszy wgląd w funkcjonowanie Twojego biznesu.

Metodyka BI a praca w przedsiębiorstwie

Oferowane przez BIzalto systemy cechuje dokładny dobór do charakteru Twojego przedsiębiorstwa – zapewnia to starannie wyselekcjonowaną wiedzę dotyczącą jego procesów i otoczenia. Poza zwiększeniem wydajności generowane są też dodatkowe korzyści wskutek badania, obserwacji i identyfikacji. To między innymi: restrukturyzacja zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, studium sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Tylko właściwie zestawione informacje stanowią pożądany materiał do analiz i predykcji, gdyż fakty same w sobie posiadają znikomą wartość. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając proponowanych technik, norm i mechanizmów to esencja analityki biznesowej.

Dlaczego warto im zaufać?

Mimo że BIzalto jest młodą firmą, zapewniaj pełną obsługę od wdrożenia, analizy po szkolenia końcowe. Zatrudniają kompetentnych pracowników z korporacyjnym doświadczeniem w tworzeniu i wprowadzaniu systemów BI, a swoje usługi realizują we wspołpracy z organizacjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą. Główna misja BIzalto to pomoc przedsiębiorstwom w rozwoju i w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej w oparciu o rzetelne informacje. Koniec z niepewnymi decyzjami – nowatorskie rozwiązania, niekonwencjonalne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki świadczą o najwyższej jakości, efektywności, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

Nasza lokalizacja:
BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]