Transfer na lotnisko – zamiast autobusu

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Jest już późno, a przy porcie lotniczym nie czeka żadna taksówka. Kurs komunikacją miejską także nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie kursują teraz tak często, po drugie – mamy drogie walizki. Chcąc takich problemów się ustrzec, podróż biznesową warto zorganizować wcześniej i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, że obecnie nie jest to problemem. W miejscowościach z ważnymi lotniskami funkcjonują bowiem firmy oferujące transfer na lotnisko oraz do hotelu. Co ważne, ich oferta na pewno spełni potrzeby szczególnie wyczulonych klientów. Czym więc odróżnia się od tradycyjnego transportu? Dlaczego warto wybrać tę formę?

Plusy transferu na lotnisko

Wielu klientów niewątpliwie usatysfakcjonuje to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz innych większych miejscowościach dysponują flotą złożoną wyłącznie z luksusowych samochodów – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, pasażerowie mają szansę zamówić przewóz swoich partnerów biznesowych – kierowca odbierze klienta z terminalu i dowiezie w określone miejsce. Powinniśmy także zaznaczyć, że transfer na lotnisko i z niego obejmuje dłuższe podróże – klienci mają szansę zamówić kurs do innego miasta, a także regionu.

Transfer na lotnisko – jak dużo kosztuje?

Z uwagi na jego liczne atuty oraz oferowane luksusowe warunki podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko jest trochę droższy od tradycyjnej komunikacji. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę fakt, iż używając tej formy możemy dotrzeć do oddalonych miejscowości, różnice w kosztach nie okażą się duże. Przejazd w granicach Krakowa to koszt rzędu 70 złotych. Natomiast klienci wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza prowadzeniem biznesu zainteresowani są też poznaniem południa Polski, mogą odbyć kursów do pobliskich miejscowości – chociażby Zakopanego.