Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Serwis okien PCV - więcej informacji o tej usłudze poznasz tu

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]