Sale do wynajęcia – gdzie zorganizować imprezy firmowe?

Na palacradziwillow.pl sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne czy wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, które mają za zadanie stworzenie głębszych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby uczcić osiągnięte sukcesy, a także rozmaite gale dla partnerów biznesowych, sympozja oraz szkolenia. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Gdzie wyprawić imprezę firmową?

Gdy nie posiadamy w firmie pojemnych wnętrz, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto rozejrzeć się za ofertami wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do klasy organizowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla kontrahentów spółki, w trakcie których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą odbyć się w byle jakiej sali. Wypada przy takich okazjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które dobitnie zaakcentuje ważność uroczystości. A jeżeli na event poproszone będą osoby nie rezydujące w bliskiej okolicy lokalu, należy wybrać salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym nieskazitelną obsługę

Podczas organizacji wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych przekąsek i napojów. Zalecanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce pysznych potraw dla uczestników, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas prestiżowych gal wskazane jest również zagwarantowanie zaproszonym nieskazitelnej obsługi. Warto więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]