Profesjonalna opieka nad grobami

więcej o opiece nad grobami

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, takie jak zakładanie ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli opłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są bardzo różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od wielkości grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]