Pomoc w księgowości – zewnętrzna firma

księgowość Katowice

Zasadniczym filarem działalności gospodarczej jest księgowość. Troszczy się on o poprawne sporządzanie faktur, opłacanie podatków, finanse całego przedsiębiorstwa. Czy lepiej zatrudnić księgową na oddzielne stanowisko, czy może posiłkować się pomocą zewnętrznego biura finansowego?

Czym charakteryzuje się profesjonalna księgowość

Na początkowym etapie prowadzenia przedsiębiorstwa, najlepiej wybrać ofertę zewnętrznego biura. Tego typu instytucje pomogą nawet rozkręcić firmę, czy uzyskać dotację z funduszy unijnych czy urzędu pracy. Oferują one księgi rachunkowe, rejestry środków trwałych, sporządzają sprawozdania finansowe oraz troszczą się o sprawy rozliczania składek. Powierzenie finansów naszej działalności firmom rachunkowym jest tańsze niż zatrudnienie oddzielnego pracownika, więc jest korzystne również z finansowego punktu widzenia.

Księgowość – jakie typy podmiotów działają w kraju

Podczas gdy takie podmioty oferują reprezentację przed US, my możemy skoncentrować się na rozbudowywaniu interesu. W Polsce funkcjonują małe biura rachunkowe oraz wielkie spółki, działające w całym kraju, świadczące księgowość zarówno w Katowicach, Gdańsku, Łodzi oraz w małych miastach. Najrozsądniejszy wybór to oddać biznes w ręce wypróbowanej księgowej, zachwalanej przez innych przedsiębiorców. To najlepsza gwarancja, że nasze sprawy budżetowe są prowadzone prawidłowo i zgodne z obowiązującymi normami.

Nasza lokalizacja:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]