Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Zainteresowany parkingi Kraków lotnisko? Kliknij tu.

Główne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu transport zdobył dużą popularność, to sposobność dotarcia nawet w bardzo oddalone miasta świata, komfort oraz szybkość. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji przez internet, tym samym nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia pojazdu. Teren parkingu jest dodatkowo utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego załogi

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek podróżni mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora czy też spadek ciśnienia w oponach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]