Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Na https://pandaparking.pl uzyskasz więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy

Wybierasz się na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Czy opłaca się z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – ekspresowo i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]