Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Catering firmowy Katowice - usługa na miarę waszych potrzeb.

Spotkanie biznesowe, szkolenie czy sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można skonsumować w mgnieniu oka

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy trwające przeważnie po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są najczęściej dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć pełny posiłek w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny tak istotne jest zapewnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie spożyć w ciągu przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z herbatą oraz kawą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o pobrudzenie rąk i ubrania. Usługa cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – powierz to firmie oferującej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są niezmiernie istotne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Ponadto jest to także sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych konferencji czy płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, gryząc kupione po drodze w piekarni czy też własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]