Odbiór z lotniska – co to za usługa?

Dotarliśmy do dużego miasta w celach biznesowych. Jest już późno, a do miejsca noclegu zostało kilkanaście kilometrów. Podróż autobusem nie jest trafionym rozwiązaniem – z uwagi na niski komfort oraz bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest naprawdę ważne, ponieważ mamy przy sobie walizkę pełną nietanich gadżetów. Niestety, przy lotnisku brakuje taksówek, a dyspozytorka mówi nam, iż najszybciej wyruszymy za trzydzieści minut. Jeżeli z portu lotniczego chcieliśmy dotrzeć bezpośrednio do miejsca noclegu kłopot nie będzie poważny, jednak jeśli czeka na nas partner biznesowy, potrafi to rzucić się cieniem na współpracy. Jak uniknąć takich problemów? Rozwiązanie będzie banalnie proste – organizując biznesowe wyjazdy należy wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Odbiór z lotniska – co to jest?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do szczególnie wymagających klientów. W odróżnieniu od tradycyjnej formy, stawiając na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni do hotelu prestiżowym samochodem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W takim wypadku zyskamy też pewność tego, iż samochód będzie czekał na nas, gdy dolecimy na do celu, zatem niewątpliwie dotrzemy na czas na spotkanie z kontrahentem. Powinniśmy nadmienić również o tym, iż odbiór z lotniska można zlecić również dla kontrahentów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska – miasta

Jak nietrudno stwierdzić, odbiór z lotniska szczyci się największą popularnością w miejscowościach z dużymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w stolicy czy Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw świadczących tę usługę nie sprowadza się oczywiście tylko do tych miast – po dotarciu do Krakowa można wybrać kurs między innymi do Zakopanego lub na Śląsk. Zaś jeśli musimy, można zarezerwować transport do wielu innych miejscowości na terenie kraju – nie tylko w południowej części Polski.