Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu weselnym w Krakowie? Skieruj się na lastrada.pl.

Imprezy okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, chrzty bądź komunie, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na których bawi się często ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę ułożyć jadłospisu, a potem naszykować i podać dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa może trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – wyśmienity obiad, który oczaruje gości

Urządzanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, wybór dekoracji sali czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność dostarczenia wystarczającej ilości przekąsek oraz trunków serwowanych w czasie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoły będą cudownie udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy będą wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych managerów, kelnerów oraz kucharzy, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesela – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się własnymi normami, zarówno w sferze atrakcji dla zaproszonych, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone uprzednio menu sugerowanych dań głównych, napojów i przekąsek odpowiadających stylistyce wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy lub pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie złożyć jadłospis z sugerowanych potraw. Należy jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]