Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie finger food cateringu? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet ogromnej imprezy nie jest kłopotliwa, jeśli mamy pod dostatkiem czasu na zamawianie koniecznych produktów, a także następnie własnoręczne przyrządzanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to też, iż należy zaniechać celebracji znaczącego jubileuszu. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Catering finger food – umożliw gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Catering kanapkowy, nazywany też finger food cateringiem, to oferta adresowana głównie do firm, lecz decydują się na nią coraz częściej także osoby prywatne i różne instytucje organizujące prestiżowe spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw z gatunku finger food, a więc drobnych przekąsek, które da się spożyć stojąc i nie korzystając ze sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga nawet wykorzystania talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki warzywne oraz owocowe, sandwicze lub koreczki. Ten typ cateringu idealnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych osób. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych pogawędkach i jednocześnie nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – idealna opcja dla eventów urządzanych w niedużych salach

Zlecenie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie ma sporo plusów, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób rozwiązuje się problem związany z ułożeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Ciepłe i zimne napoje oraz przekąski postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to niesłychanie wygodne przede wszystkim w małych pomieszczeniach, gdzie rozstawienie optymalnej liczby stołów byłoby problemem. Catering finger food od razu powoduje też, iż event ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany klimat. Należy uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest z reguły tańsze aniżeli eleganckie kolacje, a dodatkowo daje większą możliwość dopasowania ich do wyborów żywieniowych gości bankietu. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć stanowiło poważną przeszkodę przy urządzaniu wydarzeń firmowych.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]