Mandat? Poradź się online.

Znów mandat? Dowiedz się, co zrobić!

Otrzymując mandat, traktujemy go często jako decyzję nieodwołalną. Powinniśmy jednak sprawdzić, czy wystawiający go działa w zgodzie z prawem! Na próby dochodzenia własnych praw mamy z reguły niewiele czasu. Z tego powodu bardzo użytecznym rozwiązaniem mogą się okazać internetowe porady prawne. Umożliwiają one szybko i skutecznie uzmyslowić sobie własne szanse w starciu ze stroną, która zastosowała karę.

Porada prawna on-line po otrzymaniu mandatu

Powinniśmy sprawdzić, co możemy dalej zrobić, gdy otrzymamy mandat. Możliwe, że został on wystawiony niezgodnie z przepisami i można go zakwestionować, a w konsekwencji ominąć zapłaty. Szybka porada prawna udzielona przez Internet, rozwieje wszystkie wątpliwości. Uiszczanie kwot za grzywny dla „świętego spokoju” sie nie opłaca! Czasem warto sprawdzić możliwe sposoby dochodzenia swoich praw.

Dowiedz się, jak uniknąć mandatów

Nie warto narażać się na złamanie prawa. By tego uniknąć wypada dobrze je znać. Szczególnie ważne jest to, gdy często jeździmy autem czy rowerem. Możemy nie być świadomi, że nasze przyzwyczajenia za kierownicą mogą być nieprawidłowe i narażać nas na mandat. W takim przypadku pomocne bedą porady prawne on-line portalu uważaj.pl. Gdy mamy pewność w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych, a także unikamy opłat za potencjalny mandat.

Nasza lokalizacja:
Uważaj.pl sp. z o.o.
ul. Traktorowa 126
91-204 Łódź

Tel.: 22 490 88 99
E-mail: [email protected]