Leasing bez BIK dla nowych przedsiębiorstw

Leasing to jeden z najchętniej stosowanych rodzajów stosunków cywilnoprawnych. Opiera się na wypożyczeniu konkretnego dobra przez pierwszą stronę, za co druga powinna płacić określone w umowie raty. Leasing najczęściej stosowany jest przez przedsiębiorców – przez to dość mało kosztownie są w stanie zakupić między innymi firmowe auta lub sprzęty. Leasing nie dla każdego jest niestety osiągalny – część banków niezbyt chętnie podpisuje zobowiązania z przedsiębiorcami, którzy wcześniej niezbyt sumiennie spłacali kredyty. Jednak istnieją metody, które pozwolą na ustrzeżenie się takich problemów.

Na czym polega leasing bez BIK?

W podobnych przypadkach najlepszym rozwiązaniem z pewnością okaże się leasing bez BIK. Wprawdzie nie świadczy go sporo banków, ale po starannym researchu bez problemów dotrzemy do paru propozycji. Tak jesteśmy w stanie sfinansować zakup każdego sprzętu potrzebnego do prowadzenia przedsiębiorstwa – sprzętów biurowych, urządzeń poligraficznych, budowlanych czy CNC, a także aut.

Jak znaleźć leasing bez BIK?

Wśród propozycji sporo jest tych, które nie będą całkiem opłacalne – szczególnie, iż banki walczą z ryzykiem braku spłaty ustalonych w umowie rat. Dlatego wyszukując leasing bez BIK warto przemyśleć wybór razem z doświadczonym doradcą finansowym. Tym sposobem unikniemy niemiłych niespodzianek i tym samym sporych kosztów – powinniśmy wszak pamiętać, iż część propozycji wiąże się z koniecznością płacenia dużych rat.