Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

Na ruchliwych lotniskach znalezienie transportu może stać się dużym problemem. O ile turyści czy mieszkańcy danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć poważne kłopoty – ich wizyta w danym miejscu jest zwykle wszak organizowana z dużą dokładnością. Warto więc zawczasu pamiętać o transporcie do celu podróży. Firmy świadczące tego rodzaju usługi działają w wielu miastach z dużymi portami lotniczymi – na przykład w Warszawie, Katowicach oraz w Krakowie. Powinniśmy przy tym dodać, że takie firmy odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia taksówki na wybraną godzinę – mają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Dlaczego zatem powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Plusem usługi Kraków Airport Taxi okazuje się również klasa aut – przedsiębiorstwo ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i pozostałych wiodących producentów aut. Ogromne znaczenie ma też to, że wybierając tę formę transportu nie musimy jechać z innymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest wyłącznie dla nas i kontrahenta biznesowego. Powinniśmy nadmienić też o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zarezerwowanie podróży do innych miejscowości w Małopolsce oraz poza nią.

Ile zapłacimy za Kraków Airport Taxi?

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib spółek, działających w obrębie miasta, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 PLN. Na trochę wyższe koszty powinniśmy przygotować się, jeżeli zamierzamy zarezerwować kurs do innego miejsca położonego w Małopolsce. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 zł – zależnie od tego, ile osób będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy kurs wygodnym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około trzystu PLN. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas delegacji, które zadowolą najbardziej wybrednych.