Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Aktualna oferta przyjęcia w plenerze.

Kiedy ktoś wspomina o przygotowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzty, zabawy z okazji 18-tych urodzin czy komunie. Jeśli spis gości jest długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy pozostaje nam zabukować pasujący do okazji lokal.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą część gości będą stanowić kilkulatki, jak komunie bądź chrzciny, dobrze jest zorganizować w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko sytuacją i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane gościom również powinno się dobrać do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po pomoc firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre menu, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Przyjęcia okolicznościowe w Małopolsce

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, aczkolwiek niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim stylu odbywają się tu komunie, chrzty i – rzecz jasna – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć nawet do 130 osób. A jeżeli zabawa ma być urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez rozstawienie oraz ozdobienie stołów, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]