Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Sprawdź, komu zlecić catering Kraków.

Gdy planujesz wystawny event prywatny lub firmowy, na który zapraszasz znaczną ilość gości, na ogół nie dasz rady samodzielnie zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując drobne przekąski i soki w hipermarkecie – ważne imprezy przeważnie wymagają uroczystej oprawy też w obszarze potraw. Zatem nie powinno się stawiać na stolikach osób zaproszonych samych herbatników oraz słodkich napojów. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – oferta usług doświadczonych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringu zazwyczaj oferują kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na chrzciny, wesela czy urodziny. Oferty te są dobrze dostosowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i listą potraw dostępnych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringu powinno się pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie wyszczególnić własne oczekiwania, ale zarazem być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego typu to codzienność, więc długoletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które usatysfakcjonują wszystkich naszych gości.

Wynajęcie firmy cateringowej pomaga zaoszczędzić czas

Organizacja dań już dla skromnej grupy gości może stać się znacznym problemem, głównie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów imprezy. Jest to także możliwość uraczenia gości pysznymi daniami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, iż istotnym przymiotem posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też własną wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]