tani parking Balice, parking Balice Kraków

Długoterminowy parking przy lotnisku – wygoda i bezpieczeństwo

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, pojawi się problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]