Dlaczego warto korzystać z VIP TAXI

Luksusowe usługi przewozowe na terenie Krakowa to propozycja dla klientów prywatnych i biznesowych. Zweryfikujmy najważniejsze cechy tej oferty i sprawdźmy kto korzysta z usługi VIP TAXI .

VIP TAXI w Krakowie – znakomita flota pojazdów

VIP TAXI w Krakowie obejmuje transport klientów i walizek na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Taksówkarz chętnie pomoże z torbami podróżnymi, przyjedzie pod terminal, a także może odebrać nas po podróży. Metoda płatności jest wygodna dla każdego pasażera – możemy zapłacić w formie papierowej i elektronicznie oraz np. w dolarach. Z transportu zazwyczaj korzysta kadra kierownicza milionowych koncernów, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na różnego typu eventy lub negocjacje z klientami. Pragnie ona rzecz jasna świetnej floty pojazdów, bezproblemowego przejazdu przez korki i eleganckich warunków. Delegaci tych firm bardzo często są przewożeni ekskluzywnymi autami, np. Mercedesem klasy S, gdyż jest on bezpieczny i wygląda elegancko.

VIP TAXI – klimatyzacja i wygodne fotele

Z VIP TAXI Kraków korzystają również osoby indywidualne, dysponujące większą ilością środków finansowych oraz gwiazdy – piłkarze czy piosenkarze. Z reguły pragną błyskawicznie przemieścić się z hotelu na lotnisko, liczą też na dyskrecję. Auta są gotowe podołać najbardziej wygórowanym pragnieniom, mają klimatyzację, skórzaną tapicerkę. Kierowcy VIP TAXI to osoby biegle władające językiem angielskim, doskonale przygotowane do pracy.