Czy parking przy lotnisku to dobre miejsce na pozostawienie samochodu?

Wiele osób wybierających się w podróż samolotem nie przybywa na lotnisko własnym autem, ale korzysta z taksówki bądź prosi kogoś o przywiezienie. Uznaje się, iż to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zaparkować auto na czas nieobecności. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest pozostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, znajduje się niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – dlaczego opłaca się zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim samochodem. Pomimo iż parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu gwarantuje transfer podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są natychmiast. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa parkowanego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy obejmuje także polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są również ceny atrakcyjniejsze niż można przypuszczać, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie martwiąc się o bezpieczeństwo zostawionego pojazdu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia sprawny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub skorzystać z pomocy obsługi w uruchomieniu samochodu. Powrót jest także tym bardziej bezproblemowy, że po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer umieszczony na karcie parkingowej, aby już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który dokona transferu na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.