Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering na imprezę - usługa na miarę waszych potrzeb.

Letnie miesiące obfitują w bardzo popularne ostatnio eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w rozmaitych miejscach w Polsce mają miejsce sympozja, benefisy czy bankiety. Wszystkie te eventy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i podany catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering imprezowy – nieodzowny na istotnych galach

Masz zabukowaną salę na imprezę bądź wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik? Wspaniale!! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do najlepszych gorących posiłków, trunków oraz przekąsek. Pamiętaj, że podczas ważnych wydarzeń nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – wygodny rozkład stolików, stosowne ozdoby, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu zapewne będą też zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać im wprawni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z możliwości zlecenia cateringu na imprezy?

Plusem zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyszykuje świetne dania, ale także gruntownie zatroszczy się o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną przywiezione w wyznaczone miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz udekoruje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych podczas imprezy. Na życzenie zamawiającego, na ile umożliwią to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Należy wybrać firmę cateringową, która działa w branży od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i liczących kilkaset uczestników. Podczas ustalania szczegółów oferty podpowie ona, które dania, przekąski i napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]