Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking strzeżony w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz swobodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking w Balicach! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – dojazd bezpośrednio do hali odlotów

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking długoterminowy zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalny stopień ochrony. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Za postój można zapłacić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką przy kasie.