Auto do ślubu – do kościoła z własnym kierowcą

Niewątpliwie bardzo istotnym wydarzeniem na ścieżce życia każdego człowieka jest zawarcie związku małżeńskiego. Wszystko powinno być w tym dniu zapięte na ostatni guzik – nic nie może sprawić zawodu. Dzień ślubu jest zwykle dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Newralgicznym elementem jego oprawy jest auto, którym narzeczeni udadzą się na uroczystość zaślubin – staje się ono synonimem statusu VIP.

Auto do ślubu – ważny element weselnej tradycji

Współcześnie tradycją jest, by oblubieńcy przebyli drogę na ceremonię samochodem. Wcześniej zapewniał to wóz zaprzężony w dwa udekorowane odświętnie wierzchowce. Jednak wraz z nastaniem techniki wierzchowce ustąpiły pola koniom mechanicznym. Auto do ślubu jest szczegółem, który winien być podziwiany przez zgromadzonych członków rodziny i znajomych. Ale prócz oczekiwanej, godnej oprawy, auto jest oczywiście wygodnym sposobem dotarcia na ślub. Zwłaszcza w tych czasach, gdy nie przemieszczamy się już w ramach ograniczonego terenu zamieszkania, ale często pokonujemy przed ceremonią wiele kilometrów – wszak w dzisiejszych czasach droga z miejsca ceremonii do restauracji wiedzie zazwyczaj przez studio fotograficzne.

Jakie auto do ślubu wybrać? Może Mercedes?

Na wybór upragnionego pojazdu mają wpływ obecny trend oraz indywidualne gusta. Przeważnie ogół wstępujących w związek małżeński wybiera samochody z najnowszej oferty najlepszych marek, np. Mercedesa. W palecie usług transportowych kierowanych do nowożeńców odnajdziemy także auta z aktualnej oferty salonów samochodowych, jak również te retro. Nowożeńcy najczęściej decydują się nowoczesne egzemplarze wysokiej klasy w stonowanej, nierzucającej się w oczy czarnym kolorze. Całość winna stanowić doskonałą harmonię, zatem ekskluzywne skórzane wnętrza są już standardem. Wypożyczalnie samochodów do ślubu oferują młodym parom możliwość wynajmu pojazdu wraz z kierowcą o nienagannych manierach. Osoba, która poprowadzi auto jest również gwarancją powodzenia naszej uroczystości. Dlatego potrzebny jest profesjonalny kierowca, który na czas dowiezie nas do celu, przy czym będzie dyskretny i nie skradnie naszego show.