Umywalki

Scarabeo to włoska marka oferująca nam ceramikę sanitarną. W jej ofercie czekają na nas między innymi umywalki nadblatowe lub pod nogę, miski klozetowe oraz bidety. Marka działa od roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego czwartego, zatem jest jednym z najstarszych obecnych w sklepach do dziś wytwórców ceramiki sanitarnej. Jak wytłumaczyć dobrą opinię jej wyrobów? Czemu warto wybrać któryś z nich?

Postaw na Scarabeo – umywalki i wiele więcej

Wyróżnikiem Scarabeo jest z pewnością doskonałe wzornictwo – firma wywodzi się przecież z Włoch, które od lat słyną z ciekawego designu. Co znajdziemy w katalogu Scarabeo? Umywalki, które można dopasować do stylu każdej ubikacji. Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje dla miłośników klasycznego wzornictwa, jak i ludzi, którzy preferują innowacyjne projekty. Scarabeo, w odróżnieniu od większości pozostałych marek, proponuje nam także kolorowe umywalki i bidety.

Z czego słynie Scarabeo? Umywalki wytrzymają dziesięciolecia

Scarabeo nie zyskałoby takiego zainteresowania, jeśli ich wyroby nie służyłyby wystarczająco długo. To długowieczność jest kolejną zaletą wyróżniającą Scarabeo – umywalki opisywanej firmy nawet w trudnych sytuacjach nie niszczą się i są w pełni wygodne. Nie znajdziemy w tym rzecz jasna nic dziwnego, gdyż filozofią firmy jest oferować umywalki, które łączą solidność i funkcjonalność, a przy tym będą doskonale wyglądały w najróżniejszych wnętrzach.