Umywalki Bathco – elegancja i wytrzymałość

Bathco to jeden z najstarszych wytwórców ceramiki sanitarnej. Firma została założona niemal czterdzieści lat temu w Hiszpanii, zaś dziś działa w najróżniejszych państwach ze wszystkich stron świata. Uznanie, jakim cieszą się jej produkty, nie może oczywiście zaskakiwać – Bathco cechuje wytrzymałość i interesujące wzornictwo. Może zadowolić różnych nabywców, a jej wyroby staną się na pewno ozdobą naszej łazienki. Czym cechują się wyroby Bathco? Co oprócz tego znajdziemy w ofercie firmy?

Wybierz umywalki Bathco i poznaj doskonałe wzornictwo

Właśnie design okazuje się wizytówką Bathco. Marka troszczy się o to, by usatysfakcjonować wszystkich klientów – zarówno miłośników klasycznego designu, jak ludzi, którzy preferują bardziej nowoczesne rozwiązania. W ofercie Bathco znajdziemy umywalki oraz brodziki dopasowane do eleganckich toalet oraz produkty kierowane do klientów, którzy najlepiej funkcjonują we wnętrzach urządzonych z uznaniem dla wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań.

Czemu powinieneś postawić na umywalki Bathco?

Innym plusem umywalek Bathco okazuje się spora odporność na wpływ wody oraz pęknięcia. Specjaliści firmy dbają o to, by ich umywalki czy muszle WC działały także w ekstremalnych warunkach. Warto także napisać, że Bathco proponuje wszystkim klientom linię produktów EKO, które wykonywane są jedynie z materiałów absolutnie bezpiecznych dla natury. W katalogu Bathco dostępne są, oprócz ceramiki, również rozmaite akcesoria do stylowo urządzonej łazienki.