Umywalki

Catalano to marka funkcjonująca w sektorze sanitarnym od kilkudziesięciu lat. Swoje propozycje kieruje na szczęście nie tylko do miłośników wzorniczych tradycji – stale stara się opracowywać umywalki, które są zgodne z nowoczesnymi trendami. Interesujący, typowy dla Włochów rodzaj projektowania Catalano komponuje z wielką wytrzymałością swoich wyrobów – umywalki opisywanej marki bez trudu wytrzymają nawet kilka dekad w ciężkich warunkach. Co zatem znajdziemy w jej ofercie? Czemu warto wybrać artykuły Catalano?

Czemu dobrze postawić na Catalano? Umywalka zaskakuje dobrym wzornictwem

To design jest wizytówką Catalano – umywalka tej marki będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się na tle innych. Interesujące kształty nie tylko doskonale wyglądają, ale też odgrywają istotną funkcję, gdy chodzi o higienę – umywalki Catalano są w taki sposób projektowane, żeby ich czyszczenie było jak najłatwiejsze. W katalogu Catalano dostępne są zarówno klasyczne propozycje, jak i serię Impronta, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom współczesnego designu.

Catalano – umywalka na lata

Solidność to nie ostatnia cecha Catalano – umywalka bez trudu posłuży kilka dekad, gdyż wytwarzana jest wyłącznie ze sprawdzonych surowców. Nie szkodzą jej woda czy zbicia, zaś powierzchnia nigdy nie traci połysku. Dzieje się tak ze względu na to, że umywalki Catalano wypalane są w piecach rozgrzanych do więcej niż 1000 stopni Celsjusza. To korzystnie rzutuje na łatwość ich czyszczenia i bardzo poprawia wygodę korzystania z toalety.