Umywalki

Działalność marki Kerasan zaczęła się w Italii w latach sześćdziesiątych. Dziś jest cenionym wytwórcą ceramiki sanitarnej, a jego umywalki i miski można kupić w Europie i Azji. Nie dzieje się tak oczywiście bez przyczyny – Kerasan dla wielu klientów jest dziś symbolem wysokiej jakości i interesującego designu, charakterystycznego wszak dla Italii. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Dlaczego opłaca się postawić na wyroby tej firmy?

Co produkuje Kerasan? Umywalki i inną ceramikę

Jakie wyroby oferuje swoim klientom Kerasan? Umywalki to bez wątpliwości najważniejsza pozycja z oferty marki, ale Kerasan oferuje nam nie tylko te produkty. Nierzadko wybierane są również muszle WC oraz bidety. Kerasan produkuje również akcesoria takie jak nogi do umywalki czy stoliki sanitarne. Oprócz tego w jej katalogu czekają na nas oświetlenie, przyłącza i inne artykuły.

Wybierz Kerasan – umywalki nie do zdarcia

Różnorodność to nie jedyna cecha, dzięki której słynie Kerasan. Umywalki oraz inne produkty tej marki są bowiem bardzo solidne – producent stosuje wszak tylko najlepsze materiały oraz nowoczesne technologie. Jeśli chodzi o umywalki Kerasan bardzo istotne są też projekty – to świetne rozwiązanie dla klientów lubiących zaskakujące wzornictwo. W ofercie firmy znajdziemy zarówno klasyczne wzory, jak i produkty, które doskonale będą prezentowały się w eleganckich pomieszczeniach – Kerasan stworzył blisko 20 kolekcji.