Serwis okien

Naprawa okien PCV Warszawa

Uszkodzone okna najprościej będzie po prostu wymienić na nowe, ale nierzadko nie jest to możliwe. Zwykle lepszym rozwiązaniem okazuje się naprawa okien – tym bardziej, że tego typu usługi są dziś naprawdę popularne. Jeśli mamy przynajmniej minimalne umiejętności majsterkowicza, z odnowieniem okien – zwłaszcza zrobionych z drewna – bez problemu poradzimy sobie sami.

Naprawa okien – kiedy jest niezbędna?

Najpopularniejszym powodem awarii okien okazują się zepsute zawiasy. Sprawdź, czy nie wyszły z nich bolce oraz czy poruszanie skrzydłami nie wymaga użycia siły. Ten ostatni objaw zazwyczaj świadczy o zapieczeniu bolca, czego skutkiem prawdopodobnie będzie wysunięcie się skrzydła z zawiasu – a a do tego wolelibyśmy nie dopuścić. Problemy mogą wiązać się też ze zużyciem zamka – warto sprawdzić, czy nie ma zbyt dużego luzu, bo gdy zepsuje się, zamknięcie okna okaże się niemożliwe.

Serwis okien bez pomocy fachowców? To możliwe!

Jeśli wykonane z drewna skrzydła czasy świetności mają już za sobą, możemy bez problemów je odnowić. Naprawa okien własnym sumptem nie okaże się skomplikowana – pod warunkiem, że mówimy tylko o ich wyglądzie. W sytuacji, kiedy awarii uległ natomiast mechanizm zamykający, lepiej zostawić to specjalistom.

Jak dużo zapłacisz za naprawdę okien PCV?

Na cenę usługi decydujący wpływ ma to,o jaką usterkę chodzi. Prosta regulacja pozycji skrzydeł nie pochłonie więcej, niż czterdzieści złotych, jednak naprawa klamki lub zawiasu będzie kosztem około 200 zł. Nie zapominajmy, iż okna wykonane z tworzyw sztucznych wymagają regularnej konserwacji – naprawa okien PCV to też więc ich oliwienie oraz uszczelnianie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]