Nagradzane designerskie meble do loftu i nie tylko – poznaj Swallow’s Tail Furniture

Jeśli potrzebujesz nowoczesnych mebli, koniecznie sprawdź stfurniture.com/sklep/.

Domy i styl, w jakim je aranżujemy, potrafi wiele zakomunikować o naszej osobowości, wyczuciu estetyki, a także o tym, jak definiujemy komfort. Klientów nie podoba się już propozycja popularnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można się zaopatrzyć w meble, produkowane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla klientów z Polski, jak i ze świata. Z tej przyczyny poszukujemy mebli, które nie tylko będą demonstrować nasz indywidualizm, ale także okażą się ergonomiczne. Taka jest oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – polski producent mebli nowoczesnych

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od blisko 10 lat i jej sercem jest duet projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jednakże unikatowe meble produkowane przez studio STF to następstwo drobiazgowej pracy większego zespołu, składającego się z rzemieślników, technologów i konstruktorów. Studio Swallow’s Tail z wielką drobiazgowością podejmuje się procesu kreowania kolejnych serii mebli, oddając poszczególnym etapom – od początkowego szkicu, przez przygotowanie prototypu, aż po selekcję drewna wysokiej jakości – maksimum zaangażowania. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali każdego projektu sprawia, iż meble studia STF wyróżniają się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie zadziwia zatem, że meble studia STF zdobyły sporo nagród branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (przykładowo w Paryżu, w Kolonii lub w Warszawie).

Nowoczesne meble studia STF – gdzie je nabyć?

Wszystkie meble Swallow’s Tail Furniture, również designerskie meble dla dzieci, można zamówić wchodząc na stronę internetową studia. Oprócz praktycznych biurek, stolików kawowych i stołów do kuchni, ten producent mebli drewnianych oferuje też ławy, krzesła oraz komody, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak tealighty i ramy luster). Co istotne, płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Szwajcarii czy we Francji) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Bydgoszczy, w Warszawie czy w Toruniu).

Nasza lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]