Miski wiszące Catalano do każdej łazienki

Urządzenie ubikacji potrafi stać się źródłem poważnych problemów. Ze względu na specyfikę tego pomieszczenia, należy zatroszczyć się o to, by wykorzystywane w nim sprzęty okazały się odporne na działanie wilgoci i uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego istotny będzie też styl używanych w łazience umywalek oraz kranów – wszak to one kształtują jej wygląd. To dlatego dużym uznaniem cieszą się wyroby Catalano – miska wisząca, umywalki i wiele innych.

Dlaczego warto postawić na Catalano? Miska wisząca zda egzamin w eleganckich wnętrzach

Catalano to firma słynąca ze swoich niebanalnych projektów. Nie może to zaskakiwać, gdyż fabryka firmy działa we Włoszech, które są uważane za stolicę międzynarodowego designu. Za każdym razem produkty Catalano – miska wisząca, wanna czy bidet – charakteryzują się doskonałym wyglądem, który sprawia, iż doskonale sprawdzą się w eleganckich łazienkach. Catalano nie zaniedbuje także miłośników sprawdzonych rozwiązań, oferując im wyroby będące hołdem dla starej tradycji urządzania wnętrz.

Catalano – miska wisząca, która posłuży lata

Produkty Catalano charakteryzują się także wielką wytrzymałością – firma dokładnie wybiera surowce, z jakich produkuje miski WC oraz brodziki. Jej specjaliści świetnie wiedzą też, jak ważna w ubikacji jest czystość – dlatego produkty tej marki cechują się łagodnymi kształtami, które bardzo upraszczają ich konserwację i minimalizują prawdopodobieństwo pojawienia się groźnych dla organizmu bakterii.