Kuchnia na wymiar, czy kuchnia modułowa? Co kupić?

Potrzebujesz więcej informacji o kuchni na wymiar? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na archidom.com.pl/.

Kuchnie na zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które potrzebują ekspresowo i bez trudności wyekwipować swoją kuchnię. Są jakkolwiek zazwyczaj mniej elastyczne niż kuchnie na indywidualne zamówienie i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nietypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania internautów w dużej mierze ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na zamówienie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dostosować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, to właśnie dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na zamówienie jest również właściwym rozwiązaniem, jeśli chce się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny design tego pomieszczenia i doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasza lokalizacja:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]