Kerasan Retro – tradycyjne wzornictwo ceramiki sanitarnej

Mimo że w architekturze wnętrz wciąż pojawiają się kolejne mody, sporo jest entuzjastów wnętrz urządzonych tradycyjnie. Ludzie, którzy wolą sprawdzone pomysły oraz tradycyjną stylistykę nie powinni mieć kłopotu z wyszukaniem produktów dopasowanych do swoich wymagań. Z myślą o nich swoją firma Kerasan przygotowała linię Retro, w której czekają na nas kabiny, wanny oraz akcesoria do sanitariatów. Co w niej znajdziemy? Dlaczego warto wybrać wanny i kabiny z serii Kerasan Retro?

Kerasan Retro – ponadczasowe wzornictwo

Projektanci pracujący przy serii Kerasan Retro chcieli opracować produkty przypominające projekty z Belle Epoque. Z uwagi na klasyczne projekty, Kerasan Retro okazuje się bardzo cenione przez kierowników pensjonatów, ale znajduje mnóstwo zwolenników też wśród zwykłych użytkowników. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią prostoty nowoczesnego wzornictwa, stawiając na eleganckie ozdobniki i tradycyjne kolory. Nie znaczy to jednak, że sprawdzą się tylko w tradycyjnych łazienkach – świetnie połączą się również z nowoczesnymi elementami.

Kerasan Retro – czemu warto?

Kerasan Retro to jednak coś więcej niż świetne projekty. Firma wszak wie o tym, że wyposażenie łazienek musi być wytrzymałe oraz funkcjonalne, więc opisywane akcesoria wykazują owe cechy. Są również objęte gwarancją – producent zastąpi lub serwisuje wadliwe umywalki. Akcesoria z linii Kerasan Retro to doskonałe pomysły dla klientów ceniących sobie solidność oraz piękny wygląd.