Hatria – włoski design w Twoim domu

Hatria to marka słynąca z wyrobu doskonałej klasy ceramiki sanitarnej. Solidność to nie ostatnia zaleta umywalek Hatria, bowiem wszystkie charakteryzują się również świetnym designem. Nie może to rzecz jasna dziwić, gdyż produkty Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za międzynarodową mekkę designu. Dlaczego warto postawić na produkty włoskiej marki? Jak dużo wydamy na umywalki Hatria i co oprócz tego czeka na nas w jej ofercie?

Rozmaite produkty Hatria

Najistotniejszy punkt oferty Hatria to niewątpliwie umywalki. Producent oferuje swoim klientom kilkadziesiąt rozmaitych modeli, a wśród nich produkty dostosowane do swoich oczekiwań niewątpliwie wyszukają zwolennicy interesującego designu. Poza tym w katalogu marki znajdziemy także szeroki asortyment muszli WC, które tak jak umywalki będą idealnie prezentowały się w eleganckich pomieszczeniach. Ofertę Hatria uzupełniają bidety i akcesoria prysznicowe.

Atuty wyrobów Hatria

Jak przed chwilą wspomnieliśmy, głównym plusem wyrobów Hatria okazuje się ciekawe wzornictwo – w jej katalogu nie sposób znaleźć nudnych projektów, zaś wszystkie umywalki tej firmy na pewno zadowolą miłośników niebanalnych rozwiązań. Cechujące się wysoką jakością umywalki Hatria, które wyróżnią naszą łazienkę i posłużą długie lata, dostępne są zazwyczaj w przystępnych cenach.