Ceny podłóg drewnianych

https://www.balticwood.pl

Podłogi drewniane, mimo, że w ostatnimi laty na rynku można znaleźć całe mnóstwo ciekawych alternatyw, nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie sposób się temu jednak dziwić – oprócz tego, że pięknie wyglądają, są naprawdę wygodne i trwałe. Cena podłóg drewnianych jest na pewno wyższa, od paneli, ale powinniśmy wziąć pod uwagę to, że, dobrze konserwowane, posłużą w naszym domu przez kilka pokoleń.

Ile wynosi cena podłóg drewnianych?

Metr kwadratowy posadzki drewnianej kupimy już za niespełna sto złotych. Nie powinniśmy jednak zapominać, że jest to cena podłóg drewnianych z gatunków takich, jak sosna – kiedy zależy nam bardziej długowiecznym parkiecie, warto wziąć pod uwagę ubytek z portfela sumy rzędu około tysiąca złotych za metr kwadratowy.

Cena podłóg drewnianych zależy od surowca

Trudno jednoznacznie stwierdzić, ile kosztują podłogi drewniane – cena zależy wszak od najróżniejszych czynników. Niewątpliwie decydujący wpływ ma na nią surowiec, z którego zostały wykonane. Najdroższe są posadzki z twardego drewna – mahoń, meranti lub jatoba wykazują bowiem dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody.

Cena podłóg drewnianych nie jest niska – a zatem trzeba się o nie zatroszczyć

Możemy sprawić, że parkiet drewniany posłuży nam wiele lat, wykonując właściwe prace zabezpieczające. Nie powinniśmy szukać tu oszczędności – cena podłóg drewnianych nie należy wszak do najmniejszych, natomiast odpowiednio ją konserwując sprawimy, że nawet dekady po montażu podłoga będzie w doskonałym stanie.

Nasza lokalizacja:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]