Ślubny makijaż

Ślub to szczególne wydarzenie – wymaga zatem specjalnej oprawy. Nie bez powodu panny młode ogromną wagę przywiązują do kwestii dotyczących makijażu, w którym zaprezentują się w tym najważniejszym dniu. Makijaż ślubny musi robić ogromne wrażenie na wszystkich zgromadzonych – przecież dla niejednego z nich to akurat on jest najistotniejszy. Właśnie z tego powodu jego nałożenie warto powierzyć sprawdzonej makijażystce – gdzie jednak ją znaleźć?

Makijaż ślubny – sprawdź portfolio oraz opinie

Wybierając makijażystkę warto zawczasu sprawdzić, jakie zdanie mają o niej dotychczasowe klientki. Mimo że brzmi to jak banał, mnóstwo kobiet biorących ślub stale podejmuje tę ważną decyzję bez sprawdzenia renomy makijażystki, której powierzymy zrobienie jej makijaż ślubny – a rezultaty tego mogą okazać się naprawdę opłakane i przez wielu wytknięte nawet po latach.

Do kogo udać się po makijaż ślubny?

Rzecz jasna najłatwiej wyszukamy makijażystkę za pośrednictwem internetu – na serwisach ślubnych reklamuje się całe mnóstwo osób. Powinnyśmy też poprosić o zdanie znajome, które własny ślub już przeżyły – niewątpliwie polecą osobę, która odpowiednio wykona to zadanie.

Makijaż ślubny musi pasować do kreacji

O tym, jak będzie prezentował się makijaż ślubny myśli rzecz jasna nikt inny, jak przyszła żona. Przy podejmowaniu decyzji warto dokładnie przemyśleć swoje oczekiwania oraz wybrać taki makijaż, który dopasuje się nie tylko do naszej buzi, ale też całego stroju. Pamiętajmy wszak, iż wszystkie niedociągnięcia na pewno zobaczą przyjaciele.

Nasza lokalizacja:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]