Manicure wraz z masażem i peelingiem

Nie możesz pozwolić sobie na codzienne wizyty w gabinecie kosmetyczki, a zależy ci na efektownych paznokciach każdego dnia? Wypróbuj manicure hybrydowy – w przeciwieństwie do starych metod, raz zaaplikowany lakier wytrzymuje do miesiąca, a usuniesz go tak łatwo, jak tani kosmetyk.

Manicure hybrydowy – ostatni trend?

Jeśli chcemy, by efekty w stu procentach nas zadowoliły, warto wybrać się do kosmetyczki. Manicure hybrydowy wiąże się przecież z użyciem specjalistycznych narzędzi oraz lakierów – a tych nie znajdziemy w handlu detalicznym. Manicure zajmuje tylko niż sześćdziesiąt minut, a kosztuje nie więcej, niż 100 złotych. Kiedy będzie dziełem profesjonalnej kosmetyczki, lakier utrzyma się na palcach prawie trzy tygodnie.

Wykonanie manicure hybrydowego

Od zwykłych technik manicure hybrydowy różni się zwłaszcza tym, że na paznokcie nanosi się minimum trzy warstwy lakieru. Wcześniej jednak powinno się starannie odtłuścić lakierowaną powierzchnię, usunąć skórki oraz nałożyć bazę. Każda z warstw jest również utrwalana promieniami UV, co bardzo zwiększa ich wytrzymałość.

Jakie korzyści daje nam manicure hybrydowy?

Szukasz manicure na letnie wyjazdy? Wybierz hybrydę, która przez trzydzieści dni nie potrzebuje żadnych poprawek. Manicure hybrydowy jest również najlepszy dla kobiet pracujących w warunkach, w których łatwo o uszkodzenie lakieru. Doświadczenie tysięcy kobiet pokazuje, że jest z powodzeniem może zastąpić tipsy – do jego usunięcia może posłużyć acetonowy zmywacz, nie niszczy paznokci, a także chroni przed ich łamliwością.