Lublin – depilacja laserowa

Niepodważalnym hitem w ostatnich latach w branży kosmetycznej jest z pewnością depilacja laserowa. Niezwykłe efekty, które można osiągnąć oraz gwarancja całkowitego bezpieczeństwa są skuteczną reklamą przyciągającą do salonów piękności zarówno kobiety, jak i mężczyzn chcących pozbyć się zbędnego owłosienia z nóg czy pach. Po laserowej depilacji nasze ciało będzie gładkie na długi czas.

W czym tkwi siła depilacji laserowej?

Aby uzyskać zadowalające rezultaty po depilacji potrzebne jest wykonanie kilku zabiegów. Przeważnie ich liczba waha się między 3 a 5. Ilość sesji jest uzależniona od tzw. cyklu wzrostu włosów u danej osoby oraz ich grubości. Już po pierwszym zabiegu nie odrasta już ⅓ owłosienia w depilowanej okolicy. Siła tego typu zabiegu tkwi również w tym, że nie powoduje uszkodzeń skóry. Laser działa na powierzchnię skóry, nie oddziałując na głębsze warstwy tkanki.

Jakie są przeciwwskazania dla stosowania depilacji laserowej?

W kilku sytuacjach stosowanie depilacji laserowej nie jest wskazane. Tyczy się to kobiet w ciąży oraz osób z nadwrażliwością na światło. Odradza się wykonywania zabiegu osobom chorym na bielactwo czy łuszczycę. Aby uchronić się przed podrażnieniami na depilowane miejsca zabronione jest nakładanie kosmetyków z kwasami owocowymi i retinolem.