Chcesz coś zrobić z paznokciami? Może manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy, to metoda zdobienia paznokci, która od kilku lat cieszy się wielką popularnością pośród pań. Cóż takiego kryje się w hybrydach, że są z taką chęcią wybierane? Zdecydowanie ich najistotniejszym plusem jest wytrzymałość. Manicure hybrydowy to idealny wygląd paznokci przez dłuższy okres czasu. Ponadto jest to także stosunkowo niedrogie rozwiązanie.

Manicure hybrydowy krok po kroku

Pierwszym krokiem w manicure hybrydowym jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Jak zawsze przed zabiegiem na paznokciach musimy pousuwać skórki, odpowiednio obciąć paznokcie oraz wypolerować ich powierzchnię. Przed manicure hybrydowym niezwykle ważne jest odtłuszczenie płytki paznokcia. Najlepiej użyć do tego profesjonalnych płynów. Kolejnym krokiem jest położenie bazy, która jest utwardzana pod lampą UV. Potem jedyne, co musimy jeszcze zrobić, to udekorować paznokcie.

Na co pozwala manicure hybrydowy?

Na manicure hybrydowym możemy zrobić różne rzeczy – jeden kolor, manicure francuski, naklejki czy szlaczki. Nie pozwala on tylko na wydłużenie paznokci. Minusem manicure’u hybrydowego jest także konieczność zdejmowania go przez kosmetyczkę. Istotne jest natomiast, żeby decydując się na ten rodzaj manicure’u, wybrać profesjonalną kosmetyczkę, która korzysta z właściwego sprzętu i dobrej jakości produktów.

Nasza lokalizacja:
Katleja Day Spa
ul. Grzegórzecka 73A/LU7
31-559 Kraków

Mob.: 606 876 166
E-mail: [email protected]