Nie wiesz, jak wybrać prezenty świąteczne? Jest skuteczny sposób

Lalki, zdalnie sterowane pojazdy, gry komputerowe czy planszowe? A może książka? Dobór prezentów świątecznych nie jest łatwy, zaś rodzice przed gwiazdką powinni naprawdę się namęczyć, by kupić prezent, który w stu procentach usatysfakcjonuje ich podopiecznych. Najwięcej problemów sprawia z pewnością fakt, iż prezent świąteczny musi być niespodzianką – dziecko nie ma prawa zatem dowiedzieć się, jaką zabawkę otrzyma. Jak wobec tego sprawdzić, co będzie najlepszym prezentem bez odkrycia swoich zamiarów? Jak wybrać prezenty świąteczne?

Prezenty świąteczne – wyślij list

Wysyłanie listów do św. Mikołaja ma długą tradycję. To świetna zabawa dla dzieci, zaś dla dorosłych okazja do tego, by dowiedzieć się, co kupić im pod choinkę. Przez to unikniemy niemiłych niespodzianek, gdy w Wigilię dziecko jest niezbyt radosne z powodu upominku, który otrzymało. Szczególną frajdę takie listy przyniosą małym dzieciom, jednak ich pisanie można zaproponować również starszakom, które przestają już wierzyć w św. Mikołaja – zwłaszcza, jeśli spowodujemy, że w ich oczach zadośćuczynienie tej tradycji będzie czymś wyjątkowym.

Wyślij list i wygraj prezenty świąteczne

Mamy szansę to osiągnąć między innymi odwiedzając witrynę www.listdomikolaja.pl. Korzystając z prostego generatora zrobimy z dzieckiem ciekawy, graficzny list, a następnie przekażemy go na maila Świętego. Rozrywka okaże się tym atrakcyjniejsza dla dziecka, że wykonując taki list startujemy w konkursie, w ramach którego każdego dnia możemy zdobyć ciekawe prezenty świąteczne dla naszych pociech.