Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – gdzie najdroższe?

Najlepszym rozwiązaniem dla poszukujących domu jest oczywiście zakup mieszkania, jednak często nie możemy sobie na to pozwolić. Poza tym spora liczba klientów po prostu nie potrzebuje posiadać swojego mieszkania – dla przybywających do Krakowa tylko do pracy czy szkoły korzystniejszym wyjściem okaże się niewątpliwie wynajęcie. W Krakowie znajdziemy mnóstwo lokali do wynajęcia – oprócz budynków jednorodzinnych i luksusowych mieszkań, znajdziemy również pokoje, a te będą dobrym rozwiązaniem dla studentów z nie tak grubym portfelem.

Jak dużo wydasz na mieszkania do wynajęcia w Krakowie?

Koszty wynajęcia mieszkań w Krakowie okazują się naprawdę zróżnicowane. Najtańsze są oczywiście pokoje w lokalach adresowanych do uczniów – łatwo jest wyszukać anonse w granicach kilkuset PLN. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o przeciętnym metrażu – około 30 metrów – możemy wynająć nawet za trochę ponad tysiąc złotych na miesiąc. Koszty zależą oczywiście od położenia – na przykład w okolicach Starego Miasta zapłacimy nawet siedmiokrotnie wyższe sumy.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie bez pośredników

Do opisanych opłat dołączyć musimy też opłatę pobieraną przez pośrednika. Na szczęście można tego uniknąć. W jaki sposób? Musimy tylko skorzystać z portalu ominposrednika.pl i tak wyszukać ciekawe dla nas oferty. Warto dodać, iż ta witryna to poza tym najbardziej trafione rozwiązanie dla osób oferujących wynajem, gdyż dzięki niemu mogą także skorzystać z opcjonalnych usług dla nich przeznaczonych.