E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Na http://tinyurl.com/yafo52ua zlecisz wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać wysokie pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się również ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom przekazanie opłaty za towary np. przez DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i zespolenia z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zadbają o instalację tylko przetestowanych, potrzebnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i prawidłową semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych towarach lub publikować recenzje i różne porady odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]