Czas napisać list do Mikołaja

W Wielkopolsce niekiedy w jego roli występuje Gwiazdor, na wschodzie kraju – Dziadek Mróz. Trudno byłoby wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez Świętego Mikołaja. Bez względu na to, jak go określamy, jego funkcja jest identyczna – przynosi dzieciom oraz dorosłym upominki, powodując, iż święta stają się bardzo wyjątkową chwilą. Niestety w rzeczywistości konieczność znalezienia upominków dla dzieci spoczywa na ich rodzicach, a to dla większości ludzi staje się źródłem sporych problemów. Jak wszak wybrać upominek, który odpowie na wymagania dziecka? Pomocny okaże się list do Mikołaja. Czemu opłaca się go napisać?

Co zyskasz dzięki listowi do Mikołaja?

Wysyłanie listów, w których najmłodsi wskazują upragnione upominki ma długą tradycję. Każdy z nas w młodości wysłał przynajmniej jeden podobny list i z pewnością pamięta, jak wiele przyjemności przyniosła mu ta rozrywka. Co ważne, list do Mikołaja będzie bardzo pomocny również dla rodziców – dzięki niemu bez trudu sprawdzą, o jakich zabawkach marzy dziecko. Należy też dodać, iż takie wyjście zapewnia całkowitą dyskrecję – maluch nie dowie się, że prezent otrzymał od rodziców, nie zaś od Mikołaja.

Zdobądź prezenty – napisz list do Mikołaja

W tym sezonie wysłanie listu do Mikołaja wiąże się z dodatkowymi atrakcjami. Firma Mattel zorganizowała akcję, która umożliwia zdobycie ciekawych zabawek dla najmłodszych. O czym mowa? Na stronie www.listdomikolaja.pl dostępny jest generator, w którym możemy stworzyć oryginalny list do Mikołaja. A ten każdego dnia znajdzie najciekawsze listy oraz wyśle nagrody dla ich autorów.