Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Skieruj się tu, aby zamówić potniki.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują koniowi wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja daje wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]