Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię korzystna oferta wypraw w góry.

Lubisz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem doceniającym pewne i rzetelnie przygotowane wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się posiadaną wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]