Lekcje tenisa dla amatorów i profesjonalistów

Oferta lekcji tenisa Kraków w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ruch i rekreacja to w dzisiejszych czasach jeden z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Popularne stają się szczególnie lekcje tenisa, które znakomicie rozwijają kondycję oraz wzmacniają układ odpornościowy. Sprawdźmy jakie korzyści zapewnia ta dyscyplina sportu.

Jakie korzyści dają profesjonalne lekcje tenisa?

Regularne ćwiczenia tej dyscypliny znakomicie rozbudują tkankę mięśniową i zapewnią dużą tężyznę fizyczną. Następnym plusem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej wydolności organizmu. Należy zauważyć, że profesjonalne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla dorosłych, ale również dla kilkulatków. Gdy pragniemy na poważnie zarazić pociechę miłością do tenisa, należy posłać je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasze dziecko błyskawicznie zacznie zwyciężać rozmaite mecze na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie uczęszczać

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów kortu. Również dorośli mogą triumfować na korcie. Wystarczy zgłosić się na pierwsze spotkanie z instruktorem, który nauczy nas kluczowych chwytów oraz poinstruuje w jaki sposób serwować. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa prowadzone są w ośrodkach w Krakowie i Sopocie, gdzie od lat kształceni są przyszli medaliści. Tak naprawdę nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale wrodzone predyspozycje i nasze zaangażowanie. Jeśli uczęszczamy na zajęcia wyłącznie rekreacyjnie, myślmy po prostu o emocjach wynikających z poszczególnych setów.

Nasza lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]