Bryczesy do jazdy konnej muszą być dopasowane

Chcesz kupić spodnie bryczesy? Skieruj się na tę stronę.

Jazda konna wymaga nie tylko ogromnych pokładów cierpliwości, sporych wyrzeczeń i godzin pracy, ale także odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Ogromny wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi przylegają do siodła, co minimalizuje zagrożenie otarcia naskórka. Prawidłowo wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z lycrą, dzięki którym dżokej będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu odpowiednich spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu lub innych surowców gwarantujących solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje też uda i łydki, bądź kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny w czasie jazdy. Nie bez znaczenia są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]