Bluzy sportowe – poznaj ich największe zalety

Zamów bluzy sportowe.

Kto uprawia sport systematycznie z pewnością zauważył, iż tylko odpowiednia odzież sportowa umożliwia ćwiczenia w pełnym komforcie. Wybierając zestaw na treningi, przede wszystkim tych outdoorowe, jak biegi na orientację, jazda na rolkach bądź piłka nożna, pamiętajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – tkanina, z której są wytworzone wiele zmienia

Bluzy w wersji z kapturem, zamkiem błyskawicznym lub bez od dziesięcioleci są już normalnym elementem powszedniego ubioru. Nie zaskakują nawet w miejscach pracy, gdzie dotąd obowiązywał ścisły dress code. Bluzy postrzegane są jako ubranie typu lifestyle, ponieważ są komfortowe i nie hamują ruchów, a szycie ich z ciepłych tkanin powoduje, iż to doskonała odzież wierzchnia na wczesną jesień oraz wiosnę. Bluzy sportowe, chociaż posiadają bardzo podobny fason, są nieco inne niż bluzy lifestyle. Te ostatnie w większości wypadków szyte są w 100% z bawełny albo bawełny z kilkuprocentową domieszką np. elastyny. Bluzy sportowe zaś najczęściej zrobione są tylko z poliestru. Jest to nadzwyczaj mocny materiał, który nie ulega za szybko rozciąganiu i jest mniej podatny na przetarcia. To dlatego jest świetny do produkcji strojów sportowych, które muszą być wytrzymałe na spore przeciążenia działające na nie w trakcie intensywnych ćwiczeń. Co więcej poliester doskonale odparowuje wilgoć ze skóry, dzięki czemu zawodnik nie spędza długich godzin w zawilgoconych od potu ubraniach.

Bluzy sportowe zamawiaj w sklepach sportowych oficjalnych hurtowników

Wybierajmy przede wszystkim odzież od renomowanych producentów. Bez wątpienia, należy wtedy być gotowym na wyższą cenę zakupu takiej bluzy, jednak w zamian otrzymujemy produkt o wysokiej jakości z lepszych materiałów, który zapewne posłuży nam dłużej. Jeśli jakiś typ bluzy sportowej ma określony zastosowanie, nie jest wskazane zastępować jej bardziej zwyczajną odzieżą, na przykład bluzy bramkarskie mają specjalne protektory na łokciach, które chronią zawodnika podczas parad, a bluzy dla biegaczy posiadają wyższy kołnierz, który chroni przed podmuchami wiatru. Aby być pewnym, iż kupujemy oryginalny produkt, wybierajmy sklepy firmowe albo prowadzone przez oficjalnych dystrybutorów, które oferują okazały asortyment bluz sportowych damskich, męskich oraz dla dzieci.

Nasza lokalizacja:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]